РОЛЬ ТУРОПЕРАТОРСЬКИХ КОМПАНІЙ У РОЗВИТКУ ФЕСТИВАЛЬНОГО ТУРИЗМУ УКРАЇНИ

Немає доступних мініатюр
Дата
2022-05-20
Автори
Тимчук Світлана Володимирівна
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тома
Видавець
Видавничий цент КНУКіМ
Інструкція
Розвиток фестивального туризму в Україні є ресурсом для внутрішнього туризму. Підвищити імідж України у напрямку фестивального туризму можуть туроператорські компанії. Створення відповідних програм перебування туристів з комфортними умовами, щоб споживач туристичних послуг почувався учасником фетивальних заходів і запам’ятав відпочинок. Цього можна досягти також на основі індивідуального підходу туроператорських компаній та турагентств до формування програм перебування та обслуговування кожного туриста.
Опис
У напрямі розвитку внутрішнього туризму в Україні туроператорські компанії повинні взаємодіяти з організаторами вітчизняних фестивалів, центрами дозвілля і розваг та враховувати їх у пропонованих програмах турів, які вони реалізують на ринку. Важливою для розвитку вітчизняного туроперейтингу є також реалізація комплексного обслуговування туристів в рамках турів фестивального туризму та індивідуального психологічного сприйняття пропонованих програм перебування туристів.
Ключові слова
Бібліографічний опис
Тимчук С.В. Роль туроператорських компаній у розвитку фестивального туризму. Нематеріальна культурна спадщина як сучасний туристичний ресурс: досвід, практики, інновації : зб. тез за матеріалами V Міжнар. наук.-практ. конф.-фестивалю, м. Київ, 19-20 травня 2022 р. Київ : КНУКіМ, 2022.