РОЛЬ ТУРОПЕРАТОРСЬКИХ КОМПАНІЙ У РОЗВИТКУ ФЕСТИВАЛЬНОГО ТУРИЗМУ УКРАЇНИ

dc.contributor.author Тимчук Світлана Володимирівна
dc.date.accessioned 2022-10-21T19:04:06Z
dc.date.available 2022-10-21T19:04:06Z
dc.date.issued 2022-05-20
dc.description У напрямі розвитку внутрішнього туризму в Україні туроператорські компанії повинні взаємодіяти з організаторами вітчизняних фестивалів, центрами дозвілля і розваг та враховувати їх у пропонованих програмах турів, які вони реалізують на ринку. Важливою для розвитку вітчизняного туроперейтингу є також реалізація комплексного обслуговування туристів в рамках турів фестивального туризму та індивідуального психологічного сприйняття пропонованих програм перебування туристів.
dc.description.abstract Розвиток фестивального туризму в Україні є ресурсом для внутрішнього туризму. Підвищити імідж України у напрямку фестивального туризму можуть туроператорські компанії. Створення відповідних програм перебування туристів з комфортними умовами, щоб споживач туристичних послуг почувався учасником фетивальних заходів і запам’ятав відпочинок. Цього можна досягти також на основі індивідуального підходу туроператорських компаній та турагентств до формування програм перебування та обслуговування кожного туриста.
dc.identifier.citation Тимчук С.В. Роль туроператорських компаній у розвитку фестивального туризму. Нематеріальна культурна спадщина як сучасний туристичний ресурс: досвід, практики, інновації : зб. тез за матеріалами V Міжнар. наук.-практ. конф.-фестивалю, м. Київ, 19-20 травня 2022 р. Київ : КНУКіМ, 2022.
dc.identifier.uri https://fgritb.knukim.edu.ua/home/konferencii.html
dc.identifier.uri https://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/9447
dc.language.iso uk_UA
dc.publisher Видавничий цент КНУКіМ
dc.title РОЛЬ ТУРОПЕРАТОРСЬКИХ КОМПАНІЙ У РОЗВИТКУ ФЕСТИВАЛЬНОГО ТУРИЗМУ УКРАЇНИ
dc.type Тези
Файли
Вихідний пакет
Зараз показується 1 - 1 з 1
Немає доступних мініатюр
Ім'я:
3_Тимчук С.В._Тези+_Freeze.pdf
Розмір:
971.81 KB
Формат:
Adobe Portable Document Format
Опис:
Набір ліцензій
Зараз показується 1 - 1 з 1
Немає доступних мініатюр
Ім'я:
license.txt
Розмір:
13.05 KB
Формат:
Item-specific license agreed upon to submission
Опис: