ФІНАНСОВІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА В ТУРИЗМІ

Немає доступних мініатюр
Дата
2018-04-20
Автори
Тимчук, Світлана Володимирівна
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тома
Видавець
Полтавська державна аграрна академія
Інструкція
Розвиток підприємницьких структур у туристичному секторі країни є залежним від фінансування державного характеру, приватних інвестицій та інших джерел. У світовій практиці туризм має суттєвий вплив на забезпечення розвитку соціально-економічних процесів у країні та є важливим елементом її загальної стратегії. Тому економічний і соціальний прогноз розвитку туристичної галузі є залежним від фінансових важелів.
Опис
Вирішення питань фінансового забезпечення розвитку підприємництва в туристичній сфері України повинно стимулювати попит на туристичну продукцію. Вітчизняний туристичний продукт забезпечує країні високий прибуток, підвищує рівень зайнятості населення та збільшує конкурентоспроможність країни на світовому ринку. Проте негативними чинниками розвитку підприємництва у туризмі є недостатнє фінансування у розвиток підприємницьких структур туристичної інфраструктури країни.
Ключові слова
туризм, підприємництво, фінанси, фінансове забезпечення
Бібліографічний опис
Тимчук С.В. Фінансові аспекти розвитку підприємництва в туризмі / С.В.Тимчук / Матеріали всеукр. наук.-практ. Інтернет-конференції "Актуальні проблеми та перспективи розвитку обліку, аналізу та контролю в соціально-орієнтованій системі управління підприємством", 20 квітня 2018 р. Полтава, 2018.- 275-277.