МЕТОДИ ОЦІНКИ ЯКОСТІ ТУРИСТИЧНИХ ПОСЛУГ ТУРОПЕРАТОРСЬКИХ ТА ТУРАГЕНТСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ

dc.contributor.author Тимчук Світлана Володимирівна
dc.contributor.author Нещадим Людмила Миколаївана
dc.date.accessioned 2022-10-21T10:24:24Z
dc.date.available 2022-10-21T10:24:24Z
dc.date.issued 2022-05-14
dc.description Дослідження способів і методів вимірювання якості послуг, які надають туроператорські та турагентські компінії підтверджують, що вони дуже різноманітні. Кожна з них має певну цінність для туристичного бізнесу у вигляді певної інформації, яка покращує рівень обслуговування. Це означає створення та розвиток інформаційної системи прийняття управлінських рішень щодо підвищення якості послуг, що надаються на туристичному ринку.
dc.description.abstract В умовах постійно мінливого ринку якість туристичних послуг стала не лише невід’ємною складовою конкурентоспроможності туристичних підприємств, а й необхідною передумовою формування якісного туристичного продукту, що відповідає потребам сучасного туриста та туризму. На основі аналізу науково-теоретичних підходів дослідників до методів оцінки туристичних послуг сформовано їх узагальнену класифікацію, яка базується на деяких таких базових характеристиках для отримання інформації про якість послуги, джерелах інформації, про оцінку об'єкта, вибір показника тощо.
dc.identifier.citation Тимчук С.В., Нещадим Л.М. Методи оцінки якості туристичних послуг туроператорських та турагентських підприємств. Якість та безпечність товарів: [матеріали VІ міжнародної науково-практичної конференції, Луцьк (13 травня 2022 року) / за наук. ред. д.т.н., проф. В.В. Ткачук. Луцький національний технічний університет. Луцьк: відділ іміджу та промоції. ЛНТУ, 2022. С.185-187.
dc.identifier.uri https://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/9413
dc.language.iso uk_UA
dc.publisher ЛНТУ
dc.title МЕТОДИ ОЦІНКИ ЯКОСТІ ТУРИСТИЧНИХ ПОСЛУГ ТУРОПЕРАТОРСЬКИХ ТА ТУРАГЕНТСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ
dc.type Тези
Файли
Вихідний пакет
Зараз показується 1 - 1 з 1
Немає доступних мініатюр
Ім'я:
ЛУЦЬК_тези_ 2022.pdf
Розмір:
4.58 MB
Формат:
Adobe Portable Document Format
Опис:
Набір ліцензій
Зараз показується 1 - 1 з 1
Немає доступних мініатюр
Ім'я:
license.txt
Розмір:
13.05 KB
Формат:
Item-specific license agreed upon to submission
Опис: