Кафедра загального землеробства
Постійний URI для цієї колекції
Огляд
Перегляд Кафедра загального землеробства по Тема "буряк цукровий"
Результати на сторінці
Параметри сортування
-
МатеріалВологозабезпеченість буряка цукрового, ячменю ярого та кукурудзи за різного основного обробітку ґрунту в сівозміні(Уманський національний універсиет садівництва, 2013) Козубенко, Олександр Сергійович ; Костогриз, Петро ВасильовичПредставлені результати досліджень стосовно впливу різних варіантів основного обробітку ґрунту в сівозміні на вологозабезпеченість рослин буряка цукрового, ячменю ярого та кукурудзи протягом вегетації
-
МатеріалПОЖИВНИЙ РЕЖИМ ҐРУНТУ ЛАНКИ П'ЯТИПІЛЬНОЇ СІВОЗМІНИ(Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН, 2015) Костогриз, Петро Васильович ; Крижанівський, Віталій ГригоровичПодано матеріали в середньому за три роки стосовно впливу різних заходів основного обробітку чорнозему опідзоленого в п'ятипільній сівозміні на поживний режим грунту під посівами гороху, пшениці озимої та буряку цукрового.
-
МатеріалУрожайність гороху, пшениці озимої та буряку цукрового на фоні різних заходів основного обробітку ґрунту(Миколаївський національний аграрний університет, 2015) Костогриз, Петро Васильович ; Крижанівський, Віталій ГригоровичУ статті наведено результати досліджень врожайності гороху,пшениці озимої та буряку цукрового за різних заходів основного обробітку. Згідно з отриманими даними, найбільша врожайність гороху та буряку цукрового була за оранки, а пшениці озимої – за культивації. Ефективність того чи іншого агрозаходу за традицією оцінюється виробничниками за рівнем продуктивності вирощуваних на його фоні рослин. Але, на наш погляд, таку оцінку слід вважати однобокою, яка не враховує багатьох інших сторін цього агрозаходу.