Пат. 13977 Шахтна зерносушарка з повторним використанням робочих газів.

Немає доступних мініатюр
Дата
2020-01-27
Автори
Марцун, Олександр Миколайович
Осокіна, Ніна Максимівна
Ярошенко, Володимир Володимирович
Улянич, Іван Федорович
Ткаченко, Геннадій Володимирович
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тома
Видавець
Укрпатент
Інструкція
Шахтна зерносушарка з повторним використанням робочих газів складається з шахти, розподіленої на зони сушіння, «відлежування» та охолодження. В кожній секції зони «відлежування» всі короби відкриті з обох сторін шахти. Таким чином, їх кількість дорівнює кількості відвідних коробів у подвійній кількості секцій зони сушіння, тому швидкість робочих газів у коробах зони сушіння та «відлежування» однакова. Додаткові втрати тиску, що виникають у наскрізних коробах, компенсуються встановленням додаткового вентилятора. Переміщенням рухомих перегородок, за включення чи відімкнення вентилятора рекуперації, налаштовують режими роботи сушарки.
Опис
Шахтна зерносушарка з повторним використанням робочих газів, що складається з шахти, розподіленої на зони сушіння, «відлежування» та охолодження, яка відрізняється тим, що газорозподільні короби зони «відлежування» відкриті з обох боків шахти, що створюють канали для рекуперації відпрацьованих робочих газів з нижньої частини зони сушіння.
Ключові слова
BRICE-BAKER, зерносушарка, рекуперація
Бібліографічний опис
Шахтна зерносушарка з повторним використанням робочих газів: пат. 139775 Україна, МПК F26B 17/00 / Марцун О.М. , Осокіна Н.М., Улянич І.Ф., Ярошенко В.В., Ткаченко Г.В. – № u201905463; заявл. 21.05.2019; чинний з 27.01.2020, Бюл. № 2/2020