ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ ЕКОНОМІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОДУКЦІЇ ТА ПОСЛУГ ЗАКЛАДІВ БАРНОЇ СПРАВИ В УКРАЇНІ

Немає доступних мініатюр
Дата
2022-05-13
Автори
Нещадим Людмила Миколаївана
Тимчук Світлана Володимирівна
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тома
Видавець
ЛНТУ
Інструкція
Незважаючи на кризові явища у сфері ресторанного бізнесу в Україні, все більшої популярності набувають інноваційні об’єкти ресторанного бізнесу серед яких актуальними є інноваційні види закладів барної справи. Успішне функціонування таких об’єктів ресторанного бізнесу значною мірою пов’язане зі стандартизацією та сертифікацією їх діяльності. Тому актуальним є завдання створення цілісної та ефективної системи сертифікації продукції та послуг закладів ресторанної справи.
Опис
Сертифікація продукції та послуг є частиною державного регулювання діяльності вітчизняних суб’єктів ресторанного бізнесу. Сертифікація продукції та послуг закладів барної справи створює передумови та умови для вдалого вирішення важливих соціально-економічних проблем та завдань, що сприяють інтеграційним процесам у ресторанному бізнесі. Сьогодні заклади барної справи можуть здійснювати сертифікацію на добровільні основі у спеціалізованих органах УкрСЕПРО.
Ключові слова
Бібліографічний опис
Нещадим Л.М., Тимчук С.В. Впровадження системи економічного управління якістю продукції та послуг закладів барної справи України. Якість та безпечність товарів: [матеріали VІ міжнародної науково-практичної конференції, Луцьк (13 травня 2022 року) / за наук. ред. д.т.н., проф. В.В. Ткачук. Луцький національний технічний університет. Луцьк: відділ іміджу та промоції. ЛНТУ, 2022. С.176-178.