ІННОВАЦІЙНА АВТОМАТИЗАЦІЯ БІЗНЕС – ПРОЦЕСІВ ЯК ОСНОВА ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ІНДУСТРІЇ ГОСТИННОСТІ

Немає доступних мініатюр
Дата
2022-05-18
Автори
Нещадим Людмила Миколаївна
Тимчук Світлана Володимирівна
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тома
Видавець
НУБіП України
Інструкція
Система автоматизації бізнес-процесів у готельно-ресторанному господарстві спрямована на інтенсифікацію операцій в автоматичному режимі, що передбачатиме контроль всіх робочих процесів. Для підвищення ефективності готельно-ресторанного господарства та рівня якості наданих послуг підприємства індустрії гостинності впроваджують спеціалізовані програмні продукти, що автоматизують базові бізнес-процеси. Зокрема, в готельного господарстві забезпечується бездротовий доступ до мережі Internet, активізуються процеси застосування системи ідентифікації ключів, бронювання номерів онлайн, обробки інформації шляхом впровадження ІТ-технологій та автоматизованої системи управління.
Опис
Варто відмітити, що новітні ІТ-технології є основою інноваційного розвитку в управлінні підприємствами індустрії гостинності, які допоможуть підвищити якість обслуговування та правильно систематизувати, аналізувати необхідну важливу інформацію, моніторити роботу персоналу. Завпровадження сучасних сервісних ІТ-технологій являє собою глобальні системи бронювання та CRM системи. Вони дозволяють клієнту обрати для себе найзручніший варіант проживання, враховуючи всі переваги. Основою технології CRM є накопичення інформації про клієнта та управління цими даними. Бази даних клієнтів дозволяють детально вивчати цільову аудиторію готелю, прогнозувати попит на послуги, проводити ефективну маркетингову політику.
Ключові слова
Бібліографічний опис
Нещадим Л.М., Тимчук С.В. Інноваційна автоматизація бізнес-процесів як основа підвищення ефективності підприємств індустрії гостинності. Гостинність і туризм майбутнього: наукові та практичні горизонти: збірник тез доповідей І-ої міжнародної науково-практичної конференції (17-18 травня 2022 р.). Київ: НУБіП України. 2022. С. 287-289.