Про концепцію національної програми ноорозвитку гуманітарної сфери України (стратегії ноопрогресу антропогенного довкілля в Україні-ХХІ)

Немає доступних мініатюр
Дата
2021-06
Автори
Сонько, Сергій Петрович
Корсак, Костянтин Віталійович
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тома
Видавець
ТОВ «International Centre Corporative Management» (Відень, Австрія).
Інструкція
Стаття є колективним твором групи науковців і педагогів України з назвою «Київський клуб АНТИКОЛАПС», об’єднаних ідеєю боротьби не тільки з пандеміями, а й з Екологічним і Духовно-інтелектуальним колапсами (ЕК та ДіК). Ми пропонуємо нове бачення «гуманітарної сфери України» як комплексного матеріального та духовного явища, побудованого на поєднанні історичних досягнень усіх поколінь наших пращурів з наявними і майбутніми екологічно ідеальними мудротехнологіями (mudrotechnologies or wisetechnologies) 7-го укладу (приклад — протеїн Fy та ін.), які вже розпочали надавати людям усе їм потрібне й одночасно виліковувати біосферу від накопичених індустріальних та інших пошкоджень. Мета і завдання полягають в інформаційній допомозі КМ, МОН, НАН та іншим держорганам України в їх статутній діяльності під час вибору стратегії подальшого розвитку Вітчизни як можливого інноваційного лідера світу.
Опис
Стаття у європейському періодичному виданні
Ключові слова
ноонауки, України-ХХІ., мудротехнології, ноогуманітарна сфера, пандемія, еволюція
Бібліографічний опис
Міжнародний науковий журнал «Грааль науки» № 5 (Червень, 2021) : за матеріалами I Міжнародної науково-практичної конференції «Science of postindustrial society: globalization and transformation processes», що проводилася 4 червня 2021 року ГО «Європейська наукова платформа» (Вінниця, Україна) та ТОВ «International Centre Corporative Management» (Відень, Австрія).- DOI 10.36074/grail-of-science.04.06.2021.049 С.С. 258-276. - (https://ojs.ukrlogos.in.ua/index.php/grail-of-science/issue/view/04.06.2021).