ХАРАКТЕРИСТИКА ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ ЯК ГОЛОВНОЇ СКЛАДОВОЇ ЕФЕКТИВНОЇ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Немає доступних мініатюр
Дата
2014-11-10
Автори
Мельник, Вячеслав Вікторович
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тома
Видавець
Інструкція
Інновації є невід’ємною складовою діяльності людини в усіх сферах господарювання, а інноваційний процес безперечно пов’язаний із створенням, освоєнням і поширенням інновацій. Досвід розвинених країн свідчить,що в умовах стрімкого розвитку суспільства виграє той хто має найбільш розвинену інноваційну діяльність. Ефективна інноваційна політика буде сприяти входженню України до світової спільноти.
Опис
Незалежно від того, який сегмент ринку обслуговує те чи інше підприємство, з метою задоволення потреб споживачів, на ньому функціонують і інші виробники, що займаються аналогічною діяльністю. Таким чином, конкуренція змушує відповідних виробників дбати про максимальну ефективність своєї діяльності. Зрозуміло, що це можливо лише за умов систематичного провадження нововведень у виробничий процес, що буде формувати вищу споживчу вартість продукції і відтак сприяти привабливості для покупців.
Ключові слова
конкуренція, стратегія, прогрес, технологія
Бібліографічний опис
Мельник В.В. Характеристика інноваційних процесів як головної складової ефектвної інноваційної діяльності. / Мельник В.В. /// Облік, економіка, менеджмент: наукові нотатки / Міжнародний збірник наукових праць. Випуск 3 / відпов. ред. І.Б. Садовська. – Луцьк : РВВ Луцького НТУ 2014 . – С. 108-117.