Проблеми адміністрування та напрями вдосконалення механізму справляння єдиного податку в Україні

Немає доступних мініатюр
Дата
2015-04
Автори
Бечко, Валентин Петрович
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тома
Видавець
Київ: ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана"
Інструкція
Чинний В Україні порядок справляння єдиного податку з суб’єктів малого підприємництва та аграрного бізнесу має суттєві недоліки, зумовлені надмірними його фіскальними та недостатніми регулюючими властивостями. Напрямами вдосконалення механізму справляння єдиного податку повинні бути звільнення платників цього податку від сплати єдиного соціального внеску, військового збору та податку на доходи фізичних осіб з доходів, виплачених у формі дивідендів, посилення відповідальності його платників за незаконну оптимізацію податкового навантаження самих платників та їх контрагентів, запровадження норми в Податковому кодексі України, яка б зобов’язувала платників єдиного податку четвертої групи сплачувати земельний податок за сільськогосподарські угіддя, запровадження ставки єдиного податку для тепличних комбінатів у розмірі 2 % від їх виручки.
Опис
Ключові слова
місцеві бюджети, місцеве оподаткування, доходи місцевих бюджетів, єдиний податок, функції податків, Податковий кодекс України.
Бібліографічний опис
Бечко В.П. Проблеми адміністрування та напрями вдосконалення механізму справляння єдиного податку в Україні / В.П. Бечко, П.М. Боровик, С.М. Колотуха // Бухгалтерський облік і аудит – 2015. – № 2-3. – С. 14-20.