Сортові особливості формування нодуляційного апарату бобових культур за використання інокулянтів і мікоризоутворювального препарату

Немає доступних мініатюр
Дата
2022
Автори
Яценко В.В.
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тома
Видавець
Збірник наукових праць Уманського національного університету садівництва
Інструкція
У статті наведено результати досліджень формування бобово-ризобіального симбіозу квасолі спаржевої, бобів овочевих і сої овочевої за використання біоінокулянтів та мікоризи.У ході вивчення впливу композицій препаратів на формування нодуляційного апарату бобових культур, підібрано більш ефективні симбіотичні поєднання для покращення функціонування нодуляційного апарату рослин, а саме: для бобів овочевих та квасолі спаржевої кращою виявилася композиція препаратів Андеріз 2 л/т + Мікофренд 1,5 л/т та окреме застосування інокулянту Андеріз; для сої овочевої – композиція перпаратів Різолайн 2 л/т + Мікофренд 1,5 л/т та окреме застосування інокулянту Різолайн.
Опис
Ключові слова
Бібліографічний опис
Яценко В. В. Сортові особливості формування нодуляційного апарату бобових культур за використання інокулянтів і мікоризоутворювального препарату. Збірник наукових праць Уманського національного університету садівництва / Редкол.: О.О. Неопочатенко (відп. ред.) та ін.. Умань: Видавець «Сочінський М.М.», 2021. Вип. 99. Ч. 1: Сільськогосподарські науки. С. 100-114. DOI: 10.31395/2415-8240-2022-100-1-100-114.