Проектування системи документування обліку товарів та устаткування об'єктів готельно-ресторанного господарства як один з елементів безпеки туристичної діяльності

Немає доступних мініатюр
Дата
2021
Автори
Кожухівська Р.Б.
Малюга Л.М.
Терещук Н.В.
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тома
Видавець
Інфраструктура ринку
Інструкція
У статті розглянуто процес проєктування діловодства у сфері обліку товарів та устаткування об’єктів готельно-ресторанного господарства. Наголошено на тому, що він є одним з елементів безпеки туристичної діяльності загалом та необхідним компонентом конкурентоспроможності будь-якого підприємства, що працює в ринкових умовах. Окреслено складність побудови облікового процесу об’єктів готельно-ресторанного господарства задля ефективного обліку та успішного управління запасами товарів. Для вдосконалення організаційного забезпечення, проєктування ефективної системи документування обліку товарів та устаткування об’єктів готельно-ресторанного господарства виділено напрями руху товарів та господарські операції, які виникають у їх процесі, уточнено склад об’єктів бухгалтерського обліку та контролю. Визначено необхідність відображення системи діловодства обліку товарів у Наказі про облікову політику підприємства та її проєктування з огляду на раціональність ведення бухгалтерського обліку та дієвість системи внутрішнього контролю для задоволення інформаційних потреб власників на всіх етапах руху товарів.
Опис
Ключові слова
Бібліографічний опис
Малюга Л.М., Терещук Н.В., Кожухівська Р.Б. Проектування системи документування обліку товарів та устаткування об'єктів готельно-ресторанного господарства як один з елементів безпеки туристичної діяльності. Інфраструктура ринку. Вип. 59, 2021. С.44-50.