Напрями удосконалення бухгалтерського обліку та оподаткування доходів від реалізації для в умовах спрощеної системи оподаткування

Немає доступних мініатюр
Дата
2020-12-18
Автори
Аніщенко, Галина Юріївна
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тома
Видавець
Видавець "Сочинський М.М."
Інструкція
Для підтримки діяльності малих форм підприємництва необхідно використовувати ефективні методи дії на ринку, зокрема, забезпечити достатній рівень доходу й достовірну інформацію про його розміри у фінансовій та податковій звітності. Ці процеси суттєво визначаються нормами діючої системи оподаткування. Обгрунтовні пропозиції щодо удосконалення доходів від реалізації стосуються суб’єктів діяльності, які знаходяться на спрощеній системі обліку, дозволять якісно змінити облік доходів від реалізації та розрахунків за податками, а також налагодити проведення контрольних заходів, спрямованих на уникнення помилок, застосування штрафних санкцій та зменшення ризиків переходу на загальну систему оподаткування.
Опис
Ключові слова
Спрощена система оподаткування, облік доходів, єдиний податок
Бібліографічний опис
Аніщенко Г.Ю., Чайка Д.Г. Напрями удосконалення бухгалтерського обліку та оподаткування доходів від реалізації для в умовах спрощеної системи оподаткування: Матеріали ХІІ Всеукраїнської наукової конференції «Актуальні питання сучасної економіки» (21 грудня 2020 р.). Умань: Видавець «Сочинський М.М.», 2020. С. 5-8.