ВПЛИВ НАСИЧЕНОСТІ ДЕСТИНАЦІЙ НА РОЗВИТОК ТУРИЗМУ В УКРАЇНІ

Немає доступних мініатюр
Дата
2021
Автори
Тимчук, Світлана Володимирівна
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тома
Видавець
Одеський національний економічний університет
Інструкція
Масштаби туристичної діяльності в Україні напряму пов’язані із наявною кількістю туристичних дестинацій. Успіх у задоволенні бажань подорожуючих у відвідуванні певних туристичних дестинацій залежить від її пропускної спроможності. На насиченість туристичної дестинації впливає рівень комфорту проживання місцевих жителів, інші соціально-економічні, екологічні, культурні та інфраструктурні умови.
Опис
Ефективне управління розвитком туристичних дестинацій в Україні пов’язане з визначення їх оптимальної пропускної спроможності. Важливим є недопущення перенасичення туристичної дестинації надмірними туристичними потоками, що може впливати на зростання фізичного забруднення території та зростання кількості відходів; змінами у візуальному сприйнятті дестинації; зменшенням унікальної атмосфери дестинацій та інше. В Україні може виникати перенасичення туристичних потоків у певних дестинаціях але лише в окремі сезони.
Ключові слова
Туризм, дестинація, туристична дестинація
Бібліографічний опис
Тимчук С.В. Вплив насиченості дестинацій на розвиток туризму в Україні. Розвиток сталого туризму: виклики і можливості для туристичного та готельно-ресторанного бізнесу: Матеріали круглого столу (м. Одеса, 19 квітня 2021 р.) / Одеський національний економічний університет. – Одеса: ОНЕУ, 2021. – 114-118.