Вплив регуляторів росту рослин на насіннєві якості насіння і ростові процеси в розсаді баклажану

Немає доступних мініатюр
Дата
2010
Автори
Щетина, Сергій Васильович
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тома
Видавець
Інструкція
В сучасних умовах використання регуляторів росту рослин набуває все більшого значення. Це зумовлено активним пошуком нових, ефективніших шляхів і методів підвищення продуктивності аграрного сектора, насамперед, за рахунок малозатратних технологій. Одним із елементів сучасної технологій вирощування овочевих культур є застосування регуляторів росту рослин (РРР) – це природні й синтетичні органічні сполуки, які в малих нормах активно впливають на обмін речовин рослин, приводячи до істотних змін росту і розвитку.
Опис
Наведено результати досліджень впливу комбінованого застосування регуляторів росту рослин на ріст і розвиток розсади баклажану. Проведено дослідження щодо вивчення впливу окремих регуляторів росту рослин на насіннєві якості насіння і ростові процеси в розсаді баклажану сорту Фіалка. Зроблено висновки відносно застосування регуляторів росту на рослинах баклажана.
Ключові слова
баклажан, насіння, розсада, регулятор росту рослин, вплив
Бібліографічний опис
Щетина С.В. Вплив регуляторів росту рослин на насіннєві якості насіння і ростові процеси в розсаді баклажану / С.В. Щетина // Зб. наук. праць Уманського НУС. – Умань, 2010. – Вип. 74. – С. 202-208.