Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/901
Название: QUO VADIS, ВІТЧИЗНЯНА СУСПІЛЬНА ГЕОГРАФІЯ?
Другие названия: Матеріали всеукраїнської конференції
Авторы: Сонько, Сергій Петрович
Ключевые слова: суспільна географія
регіоналістика
геополітика
демографія
Дата публикации: 2015
Издатель: К.:КНУ імені Тараса Шевченка
Библиографическое описание: Матеріали ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ГЕОГРАФІЧНА ОСВІТА І НАУКА В УКРАЇНІ» 26-28 ЛИСТОПАДА 2015 РОКУ. –КНУ імені Тараса Шевченка. – К.:Вид-во КНУ ім.Шевченка.- СС. 28-30.
Краткий обзор (реферат): Стрімкий стрибок через «соціально-економічну» до «суспільної», здійснений вітчизняною економічною географією в останні десятиріччя, дійсно скидається на «стрімкі сходини донизу». Адже як у статті професора І.Г.Черваньова так і у інших критичних виступах справедливо відмічається вихолощування, власне, географічного змісту, якому на заміну приходять соціологія, демографія, математика, філософія… Натомість, онтологічний зміст, предметної області так влучно і стисло позначений М.М.Баранським як «Природа-Населення-Господарство в їх взаємозв’язку і взаємозалежності» підміняється термінотворчістю і віртуалізацією об’єктів.
Описание: Тези доповіді
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/901
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Quo vadis.docОсновна стаття34,5 kBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.