Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/890
Название: ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ У СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Авторы: Семенда, Ольга Володимирівна
Ключевые слова: земельні ресурси
земельна реформа
аграрні підприємства
Дата публикации: 15-апр-2014
Издатель: Полтавська державна аграрна академія
Библиографическое описание: Наукові праці Полтавської аграрної академії. Вип.1(8). - Т.1. - Полтава: ПДАА. - 2014. - 358с.
Краткий обзор (реферат): В статті здійснено обґрунтування сутності економічної ефективності використання земельних ресурсів. Узагальнено теоретичні положення особливостей використання землі як фізичного об’єкта, а також об’єкта економічних і правових відносин у галузі сільськогосподарського виробництва. На базі досліджуваних підприємств виявлено основні тенденції розвитку сільськогосподарського виробництва в регіоні та динаміку ефективності використання земельних ресурсів. Обґрунтовано методичні підходи щодо вдосконалення використання землі як об’єкта економічних відносин у сільськогосподарському виробництві та визначено напрями підвищення її ефективності.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/890
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедриВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.