Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/689
Название: Стан та проблеми державного фінансування охорони здоров’я в Україні
Авторы: Мальований, Михайло Іванович
Дата публикации: 2013
Библиографическое описание: Мальований М.І. Стан та проблеми державного фінансування охорони здоров’я в Україні / М.І. Мальований // Проблеми економіки. – 2013. - №4. – С. 116-125.
Серия/номер: ;4
Краткий обзор (реферат): У статті проаналізовано стан та особливості фінансового забезпечення системи охорони здоров’я в Україні у порівнянні з іншими країнами світу. Доведено існування залежності між загальними витратами на охорону здоров’я та тривалістю життя населення. За допомогою кривої виробничих можливостей визначено рівень дефіциту фінансових ресурсів у медичній сфері. Для розрахунків застосовувалася експоненці- альна регресія по одиничній логарифмічній шкалі. Аналіз було проведено з використанням показників по 184 країнам світу (дані бралися за 2011 рік), які за допомогою аналітичного групування були поділені на 9 груп залежно від рівня ВВП на душу населення. У результаті розрахунків визначено, що для досягнення показників розвинутих країн, що характеризують ефективність діяльності системи охорони здоров’я, Україні слід додатково витрачати до 36,2 млрд дол. США щорічно. Виокремлено основні причини неефективності використання фінансових ресурсів у системі охорони здоров’я України, що дало змогу оцінити потенційну економію державних коштів від підвищення ефективності по групах аналізованих компонентів.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/689
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
38.pdf301 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.