Please use this identifier to cite or link to this item: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6857
Title: Імітаційна математична модель теплоповітряного балансу замкнутої системи опалення та вентиляції теплиць
Other Titles: Имитационная математическая модель тепловоздушного баланса замкнутой системы отопления и вентиляции теплиц
Authors: Кепко, О.І.
Keywords: теплиця
грибниця
опалення
вентиляція
моделювання
енергозбереження
Issue Date: 14-May-2019
Publisher: Редакційно-видавничий відділ Уманського НУС
Citation: Імітаційна математична модель теплоповітряного балансу замкнутої системи опалення та вентиляції теплиць / Матеріали Всеукраїнської наукової конференції молодих учених і науково-педагогічних працівників «Підсумки наукової роботи за 2014-2019 рр.», приурочена 175-річчю Уманського НУС, 14–15 травня 2019 р. // Редкол.: Непочатенко О.О. (відп. ред.) та ін. Умань. Редакційно-видавничий відділ Уманського НУС, 2019. С. 264-266.
Abstract: Виробництво овочів у теплицях пов'язане із значними затратами енергії для нагрівання припливного повітря і необхідністю його насичення діоксином вуглецю для рослинних теплиць і киснем для грибів, тому зниження енергоємності виробництва особливо важливо для теплиць. Дана проблема може бути вирішена за допомогою замкнутої системи вентиляції, в якій використовується протилежний принцип дихання рослин і грибів.
URI: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6857
Appears in Collections:Наукові матеріали кафедриItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.