Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6756
Название: Інноваційні методи економічного аналізу діяльності туристичних підприємств в Україні
Авторы: Нещадим, Людмила Миколаївна
Тимчук, Світлана Володимирівна
Ключевые слова: туризм
підприємство
кластер
економіка
Україна
інновації
економічний аналіз
Дата публикации: окт-2018
Издатель: Видавничо-поліграфічний центр «Візаві», Умань
Библиографическое описание: Нещадим Л.М. Інноваційні методи економічного аналізу діяльності туристичних підприємств в Україні / Л.М.Нещадим, С.В.Тимчук / Менеджмент ХХІ століття:проблеми і перспективи. Матеріали всеукраїнської науково-практичної конференції, м. Умань, 18-19 жовтня 2018 р. / Редкол.: Школьний О.О. (відп. ред.) та ін. – Умань: Видавничо-поліграфічний центр «Візаві», 2018. – С. 165-167.
Краткий обзор (реферат): Міжнародні економічні тенденції та особливо розвиток туризму в сучасних умовах вимагають формування нових економічних умов з інноваційним характером економічних відносин. Одним з найбільш перспективних напрямків інноваційного економічного розвитку України зарубіжні та вітчизняні експерти відзначають кластерний підхід до структурування економіки, вивчення стратегій національної та регіональної економічної політики та підвищення конкурентоспроможності продукції та послуг. Впровадження Європейської стратегії соціально-економічного розвитку України спрямовано на створення конкурентних переваг країни у всіх сферах економічної діяльності, включаючи туристичну галузь.
Описание: Основними перевагами кластерної моделі туризму є вітчизняні підприємства, підвищення економічної ефективності та конкурентоспроможності спільних заходів, об'єднаних в туристичний кластер, відносно відокремлено від діяльності; зменшити витрати на обслуговування через розподіл туристичних ресурсів та туристичної інфраструктури, розширення конкуруючих постачальників та споживачів туристичних послуг, співробітництво в галузі розвитку, контрактна спеціалізація; стимулювання інноваційного розвитку, доступ до інновацій шляхом збільшення потоку ідей та інформації між компаніями; формування місцевої галузі ринку праці.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6756
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Збірник мен.21 жовтень 2018 fin.pdf493,04 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.