Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6752
Название: НАЙМАНА ПРАЦЯ В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН В ПОСТСОЦІАЛІСТИЧНИХ КРАЇНАХ
Авторы: Удовенко, Ірина Олександрівна
Ключевые слова: соціально-економічні відносини
державна політика
ринок праці
постсоціалістичний простір
трансформаційні зміни
наймана праця
Дата публикации: окт-2013
Издатель: Київ, КНЕУ: 2013.
Библиографическое описание: Удовенко, І. О. Наймана праця в умовах трансформації економічних відносин в постсоціалістичних країнах [Текст]: автореферат. канд. екон. наук, спец.: 08.00.01 - економічна теорія та історія економічної думки / Удовенко І. О. – К. : МОН Укр. держ. вищий навч. заклад "Київський нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана", 2013. – 20 с.
Краткий обзор (реферат): В дисертаційній роботі досліджується сутність та рольнайманої праці у суспільному відтворенні, її взаємозв’язок з поступальним розвитком соціально– економічних відносин. Здійснено ретроспективний аналіз базових економічних концепцій, що дає можливість осмислити фундаментальні положення, закони та принципи, на яких базуються сучасні наукові підходи щодо трактування змісту категорії «наймана праця». В дисертації доведено, що державна політика регулювання зайнятості найманої праці в Україні повинна перелаштуватися з економічних орієнтирів, таких як економічне зростання, на усунення або ж пом’якшення соціально– культурних проблем та покращення загального психологічного стану трудового потенціалу населення держави.Здійснено комплексну оцінку стану й тенденцій розвитку соціально–економічних відносин як у постсоціалістичних країнах, так і в Україні. Обґрунтовано авторське визначення категорії «наймана праця» як процес реалізації усієї сукупності нагромаджених здібностей та набутих умінь працівника, що дає змогу реалізувати індивідуальні конкурентні переваги через перетворення та вартісні зміни, зумовлені співвідношенням попиту і пропозиції регульовані формальними та неформальними інституціональними нормами суспільства.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6752
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
автореферат пдф.pdf371,5 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.