Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6652
Название: Власність на землю – ключове методологічне питання землеустрою
Другие названия: Тези міжнародної конференції
Авторы: Сонько, Сергій Петрович
Ключевые слова: земля
власність
реформа
землеустрій
Дата публикации: 2018
Издатель: Умань: ред.вид.відділ УНУС
Библиографическое описание: «Актуальні проблеми землеустрою у сільському господарстві: глобальний, національний та регіональний аспекти». / Збірник тез Міжнародної науково-практичної конференції. – Умань, 3-4 травня 2018 року. УНУС.- 124 с. – С.С.63-65.
Краткий обзор (реферат): Майбутня земельна реформа повинна бути спрямована на відродження у сільській місцевості України культурних, духовних, волелюбних традицій, одвік притаманних українському землеробу. Відлучення українського селянина від землі (загроза чого реально існує при запровадженні ринку землі) цілком імовірна, що в свою чергу поставить під великий сумнів сам факт існування української держави. Ведення господарства селянською родиною на своїй землі – це запорука екологічної стабільності природних ландшафтів. При цьому байдуже, як ми назвемо такий тип господарства – «натуральне господарство», «родові помістя» чи «екопоселення». Однією з головних умов функціонування ринку землі в Україні має бути юридичне закріплення права власності на землю і безпосередню участь селянської родини у ціноутворенні на сільськогосподарську продукцію.
Описание: Тези міжнародної конференції
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6652
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Тези Сонько.doc41 kBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.