Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6618
Название: Використання географічних баз даних у туризмі.
Другие названия: Матеріали Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції
Авторы: Сонько, Сергій Петрович
Ключевые слова: туристичний
геоінформатика
ресурси
технологія
Дата публикации: 2014
Издатель: Умань: ВПЦ «Візаві»
Библиографическое описание: Стратегічні перспективи туристичної та готельно-ресторанної індустрії в Україні: матеріали Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції: теорія, практика та інновації розвитку, 30-31 жовтня 2014 р./ Редкол.: Транченко Л.В.(відп.ред.) та ін..- Умань: ВПЦ «Візаві» 2014, - 286 с., С.7-12.
Краткий обзор (реферат): Потреби у використанні компютерних додатків для туристичної діяльності будуть лише зростати. Методика географічних баз даних (як універсального багатоцільового довідника), може швидше дійти до потенційного споживача (мандрівника, студента, викладача), коли вона буде «наближена» до нього засобами популярного і розповсюдженого програмного забезпечення, зокрема, засобами «MS Office». Ця методика реалізована нами у вигляді елементарних ГІС (ЕГІС). Елементарна ГІС - це така система, яка лише частково використовує функції традиційних геоінформаційних систем, оскільки виконується в стандартному пакеті «Microsoft Office». Головна ж перевага порівняно з паперовими картами в пропонованій елементарній ГІС зберігається, а саме, можливість оперативного доступу і візуалізації просторово прив’язаної інформації, а також висока якість зображення і наступного друку, обумовлена використанням векторних форматів.
Описание: Тези Всеукраїнської конференції
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6618
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Використання географічних баз даних у туризмі.doc47,5 kBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.