Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6528
Название: Функціональна активність листкового апарату сої за дії біологічних і хімічних препаратів
Другие названия: THE LEAF APPARATUS OF SOYBEAN UNDER THE USE OF BIOLOGICAL AND CHEMICAL PREPARATIONS
Авторы: Карпенко, Віктор Петрович
Івасюк, Юлія Ігорівна
Притуляк, Руслан Миколайович
Ключевые слова: листковий апарат
функціональна активність
біологічні препарати
хімічні препарати
Дата публикации: 2017
Издатель: Львів
Библиографическое описание: Карпенко В. П. Функціональна активність листкового апарату сої за дії біологічних і хімічних препаратів / Карпенко В.П., Івасюк Ю.І., Притуляк Р. М. // Біологічні студії. “Онтогенез рослин у природному та трансформованому середовищі. Фізіолого-біохімічні та екологічні аспекти”. 2017. Т. 11, № 3-4. С. 22−23.
Краткий обзор (реферат): Встановлено, що за поєднання дії препаратів “Ризобофіт” (100 мл) з Регоплан- том (250 мл/т), використаних для передпосівної обробки насіння та “Фабіану" (90 г/ га) з “Регоплантом’’ (50 мл/га) внесених після схожості насіння, відбувається формування оптимального за морфоструктурою листкового апарату рослин сої, щовідповідає мезоморфному типу листків, характерних для найбільш продуктивних посівів. При цьому створюється оптимальна за площею листкова поверхня посівів, яка перевищує контрольну на 53 %. Це ж поєднання препаратів забезпечує зростання вмісту в листках сої суми хлорофілів а і b на 17 %, зростання кількості судинно-волокнистих пучків у стеблах на 44 %, кількості судин у пучках - на 56 %, що може слугувати покращенню умов водозабезпечення і мінерального живлення.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6528
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
2017 Функціональна активність....pdf445,89 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.