Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6489
Название: МАРКЕТИНГОВА ДІЯЛЬНІСТЬ АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ РЕГІОНУ В РОСЛИННИЦЬКІЙ ГАЛУЗІ
Другие названия: МАРКЕТИНГОВА ДІЯЛЬНІСТЬ АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ РЕГІОНУ В РОСЛИННИЦЬКІЙ ГАЛУЗІ
Авторы: Мазур, Юрій Павлович
Соковніна, Діана Михайлівна
Ключевые слова: сільськогосподарські підприємства, аграрний маркетинг, продукція рослинництва.
Дата публикации: 2016
Издатель: Умань : УНУС
Библиографическое описание: Збірник наукових праць Уманського національного університету садівництва Редкол.: О.О. Непочатенко (відп.ред.) та ін. – Умань, 2016. Вип. 89. – Ч. 2: Економічні науки. – С. 210-217.
Краткий обзор (реферат): Складність діяльності сільськогосподарських підприємств полягає не тільки в залежності від природнокліматичних умов, фінансового забезпечення але й в низькому рівні підготовки менеджменту в сучасних умовах функціонування економіки. Найбільш перспективним напрямком розвитку аграрного бізнесу, поряд із застосуванням сучасних агротехнологій, є застосування маркетингового комплексу.
Описание: Складність діяльності сільськогосподарських підприємств полягає не тільки в залежності від природнокліматичних умов, фінансового забезпечення але й в низькому рівні підготовки менеджменту в сучасних умовах функціонування економіки. Найбільш перспективним напрямком розвитку аграрного бізнесу, поряд із застосуванням сучасних агротехнологій, є застосування маркетингового комплексу.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6489
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Мазур_Соковніна_Маркетинг_06_16_УНУС.pdf181,26 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.