Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6279
Название: Розвиток сегетальної рослинності у посівах сої за інтегрованої дії біологічних і хімічних препаратів
Авторы: Карпенко, Віктор Петрович
Івасюк, Юлія Ігорівна
Притуляк, Руслан Миколайович
Ключевые слова: соя
гербіцид
регулятор росту рослин
мікробіологічний препарат
бур'яни
Дата публикации: 2016
Издатель: Переяслав-Хмельницкий
Библиографическое описание: Карпенко В.П. Розвиток сегетальної рослинності у посівах сої за інтегрованої дії біологічних і хімічних препаратів / Ю.І.Івасюк, В.П.Карпенко, Р.М.Притуляк // Подільський вісник. – Переяслав-Хмельницький. – 2016. Вип. 25. – с. 28–33.
Краткий обзор (реферат): Наведено результати досліджень з вивчення дії різних норм гербіциду Фабіан (90, 100 і 110 г/га), регулятора росту рослин Регоплант (250 мл/т передпосівна обробка насіння; 50 мл/га - посходове внесення) та мікробіологічного препарату Ризобофіт (100мл/т насіння) на сегетальну рослинність посівів сої. Встановлено оптимальні норми і способи застосування препаратів, що сприяють найефективнішому зниженю кількості і маси сегетальних рослин у посівах сої. За результатами експериментальних досліджень виявлено, що гербіцид Фабіан у нормах 90-110 г/га забезпечує ефективне контролювання сегетальної рослинності у посівах сої, проте частка знищення бур'янів постійно зростає за сумісного його використання з регулятором росту рослин Регоплант у нормі 50 мл/га на фоні передпосівної обробки насіння сумішшю біологічних препаратів Ризобофіт (100 мл/т) + Регоплант (250 мл/т), що є наслідком підвищення конкурентоздатності.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6279
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
pr3.pdf202,24 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.