Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6260
Название: Методологія та аналіз управління вільним часом рекреантів у секторі туризму
Другие названия: Методология и анализ управления свободным временем рекреантов в секторе туризма
Авторы: Тимчук, Світлана Володимирівна
Нещадим, Людмила Миколаївна
Ключевые слова: туризм
рекреант
менеджмент
управлыння
моделювання
Дата публикации: авг-2017
Издатель: ПУ «Причорноморський науково-дослідний інститут економіки та інновацій»
Библиографическое описание: У статті досліджено стан та проблеми банківського споживчого кредитування в Україні. Проаналізовано динаміку обсягу споживчих кредитів, виданих населенню України депозитними корпораціями за останні роки. Сформульовано основні вимоги та завдання до прикладної про - грами, яка повинна аналізувати кредитні програми комерційних банків для населення. Розроблено програмний продукт для під - бору оптимальної кредитної програми та банку надавача. Описано його інтерфейс та функціональні можливості.
Краткий обзор (реферат): Туризм як форма суспільного споживання специфічних благ, послуг та товарів потребує досконалої системи менеджменту. Обґрунтування методологічних основ організації споживання туристичного продукту пов’язане з оптимальним розподілом вільного часу туриста, який він виділяє на подорож чи рекреацію. Результатом реалізації туристичного продукту є ефективне споживання туристичних благ, що у свою чергу залежить від оптимального використання вільного часу туриста.
Описание: Визначення вільного часу потенційних рекреантів за допомогою моделювання дасть змогу більш ефективно працювати галузі туризму. Основоположним у методиці визначення вільного часу рекреанта є показник добового фонду суб’єкта, який включає в себе час на основну діяльність, пересування до місця основної діяльності і назад, задоволення природних потреб, вирішення побутових потреб, а також час на фізич - ний та інтелектуальний розвиток і відпочинок. Саме величина останнього показника і дозволяє виявити можливості залучення рекреанта у сферу туризму та виявити можливості оптимального його використання.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/6260
ISSN: 2519-2868
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
6_2017.pdfФахова стаття299,16 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.