Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/609
Название: Управління якістю продукції молокопереробних підприємств
Авторы: Скуртол, Світлана Дмитрівна
Ключевые слова: якість продукції
управління якістю продукції
управління якістю продукції молокопереробних підприємств
стратегічно орієнтовані витрати на підвищення якості продукції
оптимізація системи управління якістю
витрати на якість продукції
ефективність управління якістю продукції
ранжування та оцінювання вагомості показників якості
Дата публикации: 2007
Издатель: Житомир: ПП «Рута»
Библиографическое описание: Скуртол С.Д. Управління якістю продукції молокопереробних підприємств : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. екон. наук : спец. 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами» / С.Д. Скуртол. – Житомир: ПП «Рута», 2007. – 21 с.
Краткий обзор (реферат): Обґрунтовано методологічний принцип управління якістю продукції, спрямований на забезпечення випереджаючого зростання витрат на технологічні інновації та стратегічно орієнтованих витрат на підвищення якості у порівнянні із динамікою загальних витрат на якість та виробничих витрат в цілому. Уточнено вплив заходів з оптимізації системи управління якістю на динаміку показників якості продукції та ефективність функціонування молокопереробних підприємств, що ґрунтується на визначальній ролі механізму управління витратами на якість та оцінюванні розмірів втрат через недосконалу якість продукції. Удосконалено методичний підхід до оцінювання ефективності управління якістю продукції на підприємствах, який, на відміну від існуючих, засновано на системі взаємоув'язаних показників (споживчих, внутрішньоорганізаційних і когнітивних, фінансових) з використанням ранжування та оцінювання вагомості показників якості; класифікацію витрат на якість продукції, яка, на відміну від існуючої, передбачає диференціацію на стратегічні витрати на розвиток якості, поточні оцінювальні витрати на якість та реальні втрати від недосконалої якості.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/609
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Автореферат Скуртол С.Д..pdfАвтореферат289 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.