Please use this identifier to cite or link to this item: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5395
Title: Сучасний стан селекції пшениці твердої в Україні
Other Titles: Сучасний стан селекції пшениці твердої в Україні
Authors: Новак, Жанна Миколаївна
Підчасюк, Л. С.
Keywords: селекція пшениці
Issue Date: 2016
Publisher: Дніпро: ДДАЕУ
Citation: Новак Ж.М. , Підчасюк Л.С. Сучасний стан селекції пшениці твердої в Україні // Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції «Стан і перспективи розробки та впровадження ресурсоощадних, енергозберігаючих технологій вирощування сільськогосподарських культур». — Дніпро: ДДАЕУ, 2016. — С. 152–153.
Abstract: Пшениця яра — цінна продовольча культура, яка характеризується високою якістю зерна. Ще на початку ХХ сторіччя вона займала на території нашої країни 39–41 % площ ріллі, в той час як озима — лише 9–11 %. Проте через нижчу врожайність порівняно з пшеницею м’якою озимою, площі посівів пшениці твердої вже з 1926 року почали невпинно скорочуватись. Наразі частка її з усіх площ пшениці в Україні не перевищує 10 %.
Description: Теза
URI: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5395
Appears in Collections:Наукові матеріали кафедри

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
1.pdfПшениця яра — цінна продовольча культура, яка характеризується високою якістю зерна. Ще на початку ХХ сторіччя вона займала на території нашої країни 39–41 % площ ріллі, в той час як озима — лише 9–11 %. Проте через нижчу врожайність порівняно з пшеницею м’якою озимою, площі посівів пшениці твердої вже з 1926 року почали невпинно скорочуватись. Наразі частка її з усіх площ пшениці в Україні не перевищує 10 %.341.5 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.