Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5307
Название: Впровадження інновацій у логістичну систему підприємства-суб’єкта зовнішньоекономічної діяльності
Другие названия: Внедрение инноваций в логистическую систему предприятия-субъекта внешнеэкономической деятельности
Innovations in the logistical system of an enterprise- entity engaged in foreign economic activities
Авторы: Пітель, Ніна Якимівна
Альошкіна, Людмила Петрівна
Ключевые слова: логістика
логістична система
інновації
зовнішньоекономічна діяльність
інноваційний підхід
глобалізація
інноваційна діяльність
інноваційна модель
Дата публикации: 2016
Издатель: Prague Institute for Qualification Enhancement
Библиографическое описание: Pitel N.Ya. Innovations in the logistical system of an enterprise-entity engaged in foreign economic activities // N.Ya. Pitel, L.P. Alioshkina // Managing economic growth: marketing, management, and innovations. / Illiashenko, S.M., Strielkowski, W. (eds.). 1st edition, Prague Institute for Qualification Enhancement: Prague. P. 610-620.
Краткий обзор (реферат): Одним із ефективних шляхів економічного розвитку підприємства та досягнення ним успіху є впровадження й використання інновацій у логістичній системі, які є основою підвищення якості і конкурентоспроможності продукції та виходу на нові рівні функціонування.
Описание: Логістична діяльність підприємства в умовах глобалізації потребує постійного розвитку і вдосконалення, адже інновації в технічному оснащенні, технологіях, інформаційному забезпеченні та менеджменті постачання, виробництва і збуту суттєво спрощують технологічний цикл і підвищують ефективність виробничо-господарської та комерційної діяльності. Тому основні сектори логістичної системи мають бути орієнтовані на комплексне впровадження інновацій та їх інтегрування у загальну стратегію розвитку підприємств.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5307
ISBN: 978-80-906210-0-8
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Впровадження інновацій у логістичну систему підприємства.pdfВпровадження інновацій у логістичну систему підприємства-суб’єкта зовнішньоекономічної діяльності1,72 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.