Please use this identifier to cite or link to this item: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5202
Title: Державна підтримка як основа ефективного розвитку сільськогосподарських товаровиробників України
Authors: Власюк, Світлана Анатоліївна
Keywords: фінансове забезпечення
державна цільова програма
державна підтримка
цільові субсидії
кредитування
сільськогосподарські товаровиробники
Issue Date: 2015
Publisher: Видавничий центр НУБІП України, 2015
Citation: Власюк С.А. Державна підтримка як основа ефективного розвитку сільськогосподарських товаровиробників України / С. Власюк / Науковий вісник Національного університету біоресурсів і природокористування України. Серія "Екаономіка, аграрний менеджмент, бізнес" / редкол.: С.М. Ніколаєнко (відп.ред.) та ін. - 2015. - Вип.222. - С.46-52
Abstract: Докорінна зміна національної економіки, зумовлена переходом до ринкових умов господарювання, призвела до зростання ролі фінансування в усіх її галузях, особливо це торкнулося аграрного сектору. Сільське господарство є, безумовно, одною з найперспективніших галузей економіки України, але для свого успішного функціонування потребує зваженої та збалансованої підтримки держави, яка ґрунтується на національних пріоритетах і узгоджується з необхідністю інтеграції України до ЄС та єдиного світового економічного простору.
Description: фахова стаття
URI: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5202
ISSN: 2222-8586
Appears in Collections:Наукові матеріали кафедриItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.