Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5093
Название: Функціонування податку на додану вартість у сфері агропромислового виробництва
Авторы: Прокопчук, Олена Тодорівна
Ключевые слова: функціо-нування податку на додану вартість
механізму справляння ПДВ
податки
непрямі податки
Дата публикации: 2011
Издатель: ННЦ ІАЕ
Библиографическое описание: Тулуш Л.Д., Прокопчук О.Т. Функціонування податку на додану вартість у сфері агропромислового виробництва : монографія. Київ : ННЦ ІАЕ, 2011. 273 с.
Краткий обзор (реферат): Наведено результати комплексного дослідження проблем функціо-нування податку на додану вартість у сфері агропромислового виробництва. Узагальнено теоретико-методологічні засади формування та представлено оцінку сучасного механізму справляння ПДВ у агропромислового секторі економіки, охарактеризовано практику застосування спеціальних режимів справляння ПДВ та окреслено їх перспективи, обґрунтовано нові підходи до формування механізму справляння ПДВ у сільському господарстві. Розрахована на науковців, працівників державних установ, керівників підприємств, працівників економічних служб та спеціалістів аграрної сфери, викладачів економічних дисциплін, аспірантів, студентів та всіх зацікавлених осіб, які переймаються питаннями оподаткування.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/5093
ISBN: 978-966-669-353-8
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Монографія_Тулуш Л.Д,, Прокопчук О.Т.....pdf4,07 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.