Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/502
Название: ПДВ-підтримка агробізнесу в Україні
Авторы: Непочатенко, Олена Олександрівна
Боровик, Петро Миколайович
Бечко, Петро Кузьмович
Ключевые слова: податкова система
непряме оподаткування
непряма податкова підтримка агробізнесу
податок на додану вартість
Податковий кодекс України
Дата публикации: фев-2015
Издатель: Львів: Національний університет "Львівська політехніка"
Библиографическое описание: Економіка. Управління. Інновації. – 2015. – № 2.
Краткий обзор (реферат): В статті проаналізовано сучасний порядок непрямої податкової підтримки організованих аграрних формувань та досліджено перспективи її подальшого використання в Україні. Результати дослідження продемонстрували, що найоптимальнішим для сільськогосподарських товаровиробників є повернення до порядку нарахування і використання податку на додану вартість в агросфері, що передбачав застосування двох спеціальних рахунків для акумуляції сум ПДВ окремо по галузях рослинництва і тваринництва, а також здійснення належного контролю їх цільового використання. Авторами обґрунтовано необхідність переведення крупних організованих агроформувань з площею угідь понад 10 тис. га та річною виручкою понад 50 млн. грн на загальну систему непрямого оподаткування, тобто позбавлення їх права на непряму податкову підтримку. Крім того, результати дослідження продемонстрували, що в Україні необхідно залишити чинний порядок відшкодування ПДВ з бюджету експортерам сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/502
ISSN: 2410-3748
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедриВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.