Please use this identifier to cite or link to this item: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/499
Title: Недоліки оновленого механізму справляння податку на прибуток підприємств
Authors: Боровик, Петро Миколайович
Гузар, Богдан Степанович
Keywords: податкова система
пряме оподаткування
прибуток
податок на прибуток підприємств
Податковий кодекс України
Issue Date: Mar-2015
Publisher: Херсон: науковий журнал "Молодий вчений"
Citation: Молодий вчений : науковий журнал № 3 (18) березень, 2015 р., Частина І. – С. 35-39.
Abstract: У статті проаналізовано сучасний порядок нарахування і сплати податку на прибуток підприємств, що справляється в Україні з підприємств на загальній системі оподаткування. Результати дослідження продемонстрували, що податок на прибуток є одним із бюджетоформуючих податкових платежів. В той же час, дослідження показало, що сучасний механізм справляння цієї податкової форми має цілий ряд недоліків, викликаних недостатніми фіскальними та регулюючими її властивостями. Авторами за результатами дослідження обґрунтовано що для вирішення більшості проблем справляння податку на прибуток підприємств необхідно усунути розбіжності між податковим та бухгалтерським обліком доходів та витрат. Крім того, необхідно відмінити статтю 150 Податкового кодексу України, якою передбачено можливість перенесення на наступні податкові періоди від’ємного значення об’єкта оподаткування з податку на прибуток а також звільнити від оподаткування частину прибутку підприємств, що використовується його платниками на фінансування інноваційно-інвестиційних проектів.
Description: Даний журнал індексується в базах РИНЦ, ScholarGoogle, OAJI, CiteFactor, Research Bible, Index Copernicus, Index Copernicus (IC™ Value): 4.11 (2013)
URI: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/499
ISSN: 2313-2167
Appears in Collections:Наукові матеріали кафедриItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.