Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/4949
Название: Формування інвестиційних ресурсів у галузі садівництва
Авторы: Кутковецька, Тетяна Олександрівна
Ключевые слова: інвестиції
садівництво
ресурси
плодоягідні насадження
ресурсний потенціал
Дата публикации: 2016
Издатель: Житомир
Библиографическое описание: Кутковецька Т. О. Формування інвестиційних ресурсів у галузі садівництва / Т. О. Кутковецька. // Економіка. Управління. Інновації. Серія : Економічні науки. – 2016. – № 1. – Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/eui_2016_1_12.
Серия/номер: Економічні науки;
Краткий обзор (реферат): В статті розглядається формування інвестиційних ресурсів у галузі садівництва. Представлено основні джерела інвестицій у розвиток даної галузі на місцевому та державному рівнях. Надано пропозиції щодо формування та ефективного використання коштів у садівництві з метою підвищення виробництва плодоягідної продукції та отримання високого прибутку. Здійснено оцінку фінансування галузі садівництва з державного бюджету у Вінницькій області. Проведено прогнозування зміни фінансування закладання 1 га плодоягідних насаджень методом експоненційного згладжування. Графічно представлено зміни фінансування закладання 1 га плодоягідних насаджень методом Хольта. Зроблено висновки щодо механізму формування інвестиційних ресурсів у садівництві, важливу роль в якому відіграє набір складових, які не можуть існувати окремо одна від одної, тому що кожна з них характеризує окремий сегмент інвестиційної політики, ефективна діяльність яких призведе до розвитку галузі.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/4949
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Формування інвестиційних ресурсів у галузі садівництва.pdfОсновна стаття557,4 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.