Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/4418
Название: Теоретичні основи формування просторових соціоприродних систем у контексті стійкого розвитку України. Дисертація доктора географічних наук зі спеціальності 11.00.02.-економічна та соціальна географія
Другие названия: Дисертація доктора наук
Авторы: Сонько, Сергій Петрович
Ключевые слова: просторовий
соціоприродний
система
глобальний
екологічний
парадигма
Дата публикации: 2005
Издатель: Одеський національний університет ім.І.І.Мечникова
Библиографическое описание: Дисертація доктора географічних наук зі спеціальності 11.00.02.-економічна та соціальна географія.- Одеський національний університет ім.І.І.Мечникова.-Одеса,2005 р.-371 с.
Краткий обзор (реферат): Дисертація присвячена розробці суспільно-географічних основ концепції стійкого розвитку України. Як одна з головних причин загострення глобальної екологічної проблеми розглядається просторово-часова неузгодженість розвитку природи і суспільства. Розроблена нова інформаційно-просторово-часова парадигма географії, у руслі якої можлива коректна постановка і подальше вирішення глобальної екологічної проблеми. Її вирішення можливе в межах просторових соціоприродних систем, що розглядаються як об’єднання трьох взаємозалежних екосистем Людини - агроекосистем, урбоекосистем, інфраекосистем. Окреслюються головні риси сучасної географічної картини світу, в межах якої розроблені сценарії переходу до стійкого розвитку. Такий перехід пропонується здійснити за допомогою системи критеріїв-показників для відповідної типології країн світу. Пропонуються методологічні підходи до нового адміністративно-територіального устрою України, засновані на критеріях стійкого розвитку.
Описание: Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора географічних наук за фахом 11.00.02 – «економічна та соціальна географія». Одеський національний університет ім.І.І.Мечникова. Одеса, 2005.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/4418
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
DocDisSonko.pdfОсновний текст10,33 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.