Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/389
Название: Інтернет-проект відкритої регіональної географічної бази даних.
Авторы: Сонько, Сергій Петрович
Ключевые слова: Геоінформатика, база даних, просторова інформація, елементарна ГІС
Дата публикации: 2003
Издатель: Вид-во ДНУ ім.О.Гончара
Библиографическое описание: Вісник Дніпропетров-ського національного університету. Серія геологія, географія. Випуск 5., 2003. - С.106-117.
Серия/номер: Серія геологія, географія;Випуск 5
Краткий обзор (реферат): Бурхливий розвиток інформатики в останній чверті ХХ століття здійснив справжню революцію не лише в промислових, але й в наукових і освітніх технологіях. Не обминула ця революція і географії. Проте існують об’єктивні перешкоди застосування інформатики в просторових дослідженнях. Так, рівень доступу до сучасних інформаційних технологій від центру до периферії відбувається з певним часовим відставанням. Саме “завдяки” цьому масова, оригінальна і нічим незамінна географічна інформація регіонального спрямування залишається незапитаною і не може ефективно використовуватись як у прикладних так і у фундаментальних географічних дослідженнях. Для подолання цього недоліку автором розроблена методика елементраних ГІС, на основі якої можливе створення відкритої регіональної географічної бази даних.
Описание: Фахове видання
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/389
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Інтернет-проект ГБД.pdfОсновна стаття5,01 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.