Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/369
Название: Інфраструктура в умовах транзитивної економіки
Авторы: Сонько, Сергій Петрович
Скринько, Микола Максимович
Ключевые слова: Інфраструктура, транзитивна економіка, трансформаційні процеси, глобальний перерозподіл, центральні місця.
Дата публикации: 2004
Издатель: Харків: Екограф
Библиографическое описание: Інфраструктура в умовах транзитивної економіки. Монографія. Харків: Екограф, 2004.- 256 с.
Краткий обзор (реферат): В сучасних умовах глобалізації економіки відбуваються цікаві трансформації ролі і місця окремих галузей у господарському комплексі. У цих процесах чи не найголовнішу роль відіграє інфраструктура. При цьому традиційний галузевий склад інфраструктури бачиться набагато ширшим. Так, забезпечення сучасних трансформаційних процесів у економіці неможливе без інформаційної, інституційної, ринкової інфраструктури. Саме тому монографія має саме таку назву, яка дає змогу дивитись на проблему ширше. В монографії розглядаються головні тенденції розвитку інфраструктури, та її ролі у трансформації географічного простору. Якщо вказані тенденції вірно інтерпретовані авторами, то вже через років 10-15 слід очікувати «глобального перерозподілу просторового ресурсу» на користь «світових міст» саме завдяки інфраструктурі. В таких умовах Україна з її «центральними місцями» опиниться на периферії сучасної постіндустріальної цивілізації і не зможе брати активну участь у світових (навіть європейських) економічних процесах. Робиться цікавий висновок – інфраструктура у сучасному світі поступово перетворюється з обслуговуючої галузі на провідну навіть базисну. Зразу ж постає запитання про суб’єктивність поділу галузей економіки на «виробничі» та «невиробничі». Автори, закладаючи цей сумнів, затверджують – галузі які виробляють інформацію, а, отже, забезпечують новий зміст інфраструктури, також матеріальні. Монографія написана економіко-географом і економістом, тому буде цікавою широкому колу читачів.
Описание: Наукова монографія
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/369
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри
1.6.3. Інфраструктура товарного ринку

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Infrastruktura.docОсновний текст11,15 MBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.