Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/2718
Название: Економічна ефективність застосування гербіциду Трофі 90 у посівах кукурудзи
Авторы: Заболотний, Олександр Іванович
Ключевые слова: Трофі 90
економічний ефект
кукурудза
Дата публикации: 2012
Издатель: Тернопіль
Библиографическое описание: Заболотний О. Економічна ефективність застосування гербіциду Трофі 90 у посівах кукурудзи / О. Заболотний // Матеріали Міжнародної наукової-практичної Інтернет конференції [«Формування стратегії науково-технічного, екологічного і соціального економічного розвитку суспільства»], (Тернопіль, 6–7 грудня 2012 р.). – Тернопіль, 2012. – С. 35–37.
Краткий обзор (реферат): Відомо, що важливою ланкою кожного впровадженого агротехнічного заходу, в тому числі і внесення гербіцидів, є економічний ефект, який показує доцільність використання даного агрозаходу, дає можливість врахувати реальні витрати та прибутки і роз¬робити економічно вигідні прийоми вирощування сільськогосподарських культур. У зв’язку з цим одним із завдань досліджень було встановити вплив гербіциду Трофі 90 на формування показників економічної ефективності вирощування кукурудзи на зерно. Економічну ефективність застосування гербіцидів визначали користуючись методикою О. К. Медведовського та П. І. Іваненка.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/2718
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
40.docтези35 kBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.