Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/2694
Название: Формування врожайності посівів кукурудзи на зерно при застосуванні гербіциду Люмакс
Авторы: Заболотний, Олександр Іванович
Заболотна, Альона Вадимівна
Леонтюк, Ірина Борисівна
Розборська, Лариса Василівна
Голодрига, Оксана Володимирівна
Ключевые слова: гербіцид Люмакс
площа листків
хлорофіл
урожайність
Дата публикации: 2015
Издатель: Миколаїв
Библиографическое описание: Заболотний О. І. Формування врожайності посівів кукурудзи на зерно при застосуванні гербіциду Люмакс / О. І. Заболотний, А. В. Заболотна, І. Б. Леонтюк, Л. В. Розборська, О. В. Голодрига // Вісник аграрної науки Причорномор’я. – Миколаїв, 2015. – Вип. 2 (85). – Том 1. – С. 99–107.
Краткий обзор (реферат): У статті наведено результати дослідження впливу різних норм страхового гербіциду Люмакс та ручного прополювання на формування площі листків рослин кукурудзи, вміст у листках суми хлорофілів (а+b) та рівень урожайності культури, адже ці показники знаходяться у тісній прямій залежності. Встановлено, що найвищі значення вказаних показників мають місце у варіантах досліду із ручними прополюваннями та внесенням Люмаксу у нормі 4,0 л/га. Однак ручне прополювання, застосування якого показало дещо кращі результати врожайності, є малоймовірним для використання у виробничих масштабах за сучасних умов і вимог, оскільки може не забезпечити швидкого і вчасного видалення бур’янів з посівів кукурудзи, а також є надто затратним і малопродуктивним.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/2694
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
25.pdfстаття327,25 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.