Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/266
Название: Організація інформаційного забезпечення управління якістю продукції птаховиробників
Авторы: Давлетханова, Олена Хаматівна
Ключевые слова: інформаційно-консультаційне забезпечення
система управління якістю
птахівництво
інформаційні потоки
ринок інформаційних товарів і послуг
сегментація ринку
Дата публикации: дек-2006
Библиографическое описание: Давлетханова, Олена Хаматівна. Організація інформаційного забезпечення управління якістю продукції птаховиробників [Текст] : автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. екон. наук : за спец. 08.06.01 / О. Х. Давлетханова. - К., 2006. - 19 с.
Краткий обзор (реферат): Давлетханова О.Х. Організація інформаційно-консультаційного забез-печення системи управління якістю продукції птаховиробників. - Рукопис. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами. – Національний науковий центр „Інститут аграрної економіки” УААН, Київ, 2006. Дисертація присвячена питанням розробки теоретичних та організаційно-економічних підходів щодо формування, функціонування та розвитку інформаційно-консультаційного забезпечення товаровиробників продукції птахівництва з питань управління якістю у сучасних умовах. Розкрито сутність системи інфор-маційного забезпечення управління якістю, визначено її особливості у птахівництві. За матеріалами виробничо-господарської діяльності птахогосподарств Черкаської області досліджено стан управління якістю продукції птахівництва та його інформаційного забезпечення в регіоні. В результаті досліджень обґрунтовано пріоритетні шляхи удосконалення системи інформаційно-консультаційного забезпечення управління якістю. Запропоновано концептуальні та організаційно-методичні засади розвитку інформаційного забезпечення птаховиробників з питань управління якістю на господарському та регіональному рівнях. Визначено механізми формування ефективного ринку інформаційно-консультаційних товарів і послуг.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/266
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
АвторефератДавлетханова.pdfавтореферат723,74 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.