Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/265
Название: Організація інформаційного забезпечення управління якістю продукції птаховиробників
Авторы: Давлетханова, Олена Хаматівна
Ключевые слова: інформаційне забезпечення
система управління якістю
продукція птахівництва
інформаційні потоки
ринок інформаційних товарів і послуг
сегментаця ринку
Дата публикации: дек-2006
Библиографическое описание: Давлетханова Олена Хаматівна. Організація інформаційного забезпечення управління якістю продукції птаховиробників : дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Уманський держ. аграрний ун-т. — Умань, 2006. — 278арк. : табл. — Бібліогр.: арк. 175-193.
Краткий обзор (реферат): Дисертація присвячена питанням розробки теоретичних та організаційно-економічних підходів щодо формування, функціонування та розвитку інформаційно-консультаційного забезпечення товаровиробників продукції птахівництва з питань управління якістю у сучасних умовах. Розкрито сутність системи інформаційного забезпечення управління якістю, визначено її особливості у птахівництві. За матеріалами виробничо-господарської діяльності птахогосподарств Черкаської області досліджено стан управління якістю продукції птахівництва та його інформаційного забезпечення в регіоні. В результаті досліджень обґрунтовано пріоритетні шляхи удосконалення системи інформаційно-консультаційного забезпечення управління якістю. Запропоновано концептуальні та організаційно-методичні засади розвитку інформаційного забезпечення птаховиробників з питань управління якістю на господарському та регіональному рівнях. Визначено механізми формування ефективного ринку інформаційно-консультаційних товарів і послуг.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/265
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
d_kenДавлетхановаОХ.zipдисертація на здобуття наукового ступеня канд. екон. наук3,3 MBzip-архивПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.