Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/2455
Название: Особливості використання методів біотестування для біомоніторингу сільськогосподарських ґрунтів
Другие названия: Особливості використання методів біотестування для біомоніторингу сільськогосподарських ґрунтів
Авторы: Пушкарьова-Безділь, Тетяна Миколаївна
Пастушенко, Є.П.
Ключевые слова: біотестування
біомоніторинг
Дата публикации: 2014
Издатель: Умань: Ред-вид. відділ УНУС
Библиографическое описание: Пушкарьова-Безділь Т.М. Особливості використання методів біотестування для біомоніторингу сільськогосподарських ґрунтів / Т.М. Пушкарьова-Безділь, Є.П. Пастушенко // Перспективи розвитку лісового та садово-паркового господарства – 2014. – С.321 – 323.
Серия/номер: Перспективи розвитку лісового та садово-паркового господарства;
Краткий обзор (реферат): Біотестування передбачає цілеспрямоване використання стандартних тест-організмів і методів для визначення токсичності ґрунтових зразків. У широкому розумінні біотестування являє собою методичний прийом, що базується на оцінці впливу фактора середовища на організм, його окрему функцію або систему. У багатьох випадках біологічні методи є технічно простішими й значно дешевшими, обмежені у часі, більш чутливі у порівнянні з хімічним аналізом. У цілому це приводить до зменшення числа необхідних процедур, значному спрощенню дослідницького процесу.
Описание: Біотестування передбачає цілеспрямоване використання стандартних тест-організмів і методів для визначення токсичності ґрунтових зразків. У широкому розумінні біотестування являє собою методичний прийом, що базується на оцінці впливу фактора середовища на організм, його окрему функцію або систему. У багатьох випадках біологічні методи є технічно простішими й значно дешевшими, обмежені у часі, більш чутливі у порівнянні з хімічним аналізом. У цілому це приводить до зменшення числа необхідних процедур, значному спрощенню дослідницького процесу.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/2455
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Pastushenko_Pushariova_2014.pdfстаття423,03 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.