Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/2297
Название: Вплив азотних добрив на поживний режим чорнозему опідзоленого та врожай нуту
Авторы: Господаренко, Григорій Миколайович
Прокопчук, Сергій Васильович
Ключевые слова: нут
врожайність
нітратний азот
амонійний азот
поживний режим
чорнозем опідзолений
мінеральні добрива
Дата публикации: 2014
Издатель: ВПЦ "Візаві"
Библиографическое описание: Господаренко Г. М. Вплив азотних добрив на поживний режим чорнозему опідзоленого та врожай нуту / Г. М. Господаренко, С. В. Прокопчук // Вісник Уманського національного університету садівництва. – Умань, 2014. – № 1. – С. 3 – 8.
Краткий обзор (реферат): Наведено результати досліджень впливу різних доз мінеральних азотних добрив як з передпосівною інокуляцією так і без неї, на поживний режим ґрунту та врожайність насіння нуту на чорноземі опідзоленому Правобережного Лісостепу України. Показано, що застосування мінеральних добрив сумісно з інокуляцією насіння істотно збільшує врожайність нуту. У досліді вирощували сорт нуту Розанна. Високий рівень врожаю забезпечує проведення вапнування ґрунту, та внесення P60K60 під оранку і стартової дози азотних добрив під передпосівну культивацію та проведення інокуляції насіння. Встановлено, що під посіви нуту найефективніше вносити мінеральні добрива в нормі Ν30P60Κ60 у поєднанні з інокуляцією насіння та обробкою молібденовим добривом. З азотних добрив краще застосовувати сульфат амонію. На врожайність нуту також мали істотний вплив погодні умови в період вегетації і агротехнологічні заходи, що вивчалися в досліді.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/2297
ISSN: 2310-046X
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Вісник Уманського НУС №1 2014.pdf3,12 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.