Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/2150
Название: Комплексне дослідження нетрадиційних пряноароматичних рослин та їх використання в овочевих консервах
Авторы: Костецька, Катерина Василівна
Осокіна, Ніна Максимівна
Корабльова, Ольга Анатоліївна
Ключевые слова: пряноароматичні рослини
овочеві консерви
Дата публикации: 2009
Издатель: Вінницький державний аграрний університет
Библиографическое описание: Осокіна Н.М. Комплексне дослідження нетрадиційних пряноароматичних рослин та їх використання в овочевих консервах / Н.М. Осокіна, О. А. Корабльова, К.В. Костецька // Збірник наукових праць Вінницького державного аграрного університету. – Вінниця, 2009. – Випуск 40. Том 1. – С. 68–78.
Серия/номер: Випуск 40. Том 1.;
Краткий обзор (реферат): Традиційно в якості ароматизаторів консервна прмисловість використовує імпортні прянощі топічного походження – чорний гіркий та запашний перець, корицю, гвоздику, кардамон, мускатний горіх, імбир тощо. Щорічно закупається велика кількість цієї сировини. Проте, людям із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, нирок та печінки консерви із сильними імпортними ароматизаторами протипоказані. Їх можна повноцінно замінити нетрадиційними пряноароматичними рослинами. Такі культури як васильки, монарда, майоран, лофант, вітекс, чабер, естрагон, шавлія тощо, мають приємний аромат і смак, багаті на біологічно активні речовини, можуть надавати м’яку терепевтичну дію, тому використовуються і як харчові, і як лікарські рослини в народній та офіцинальній медицині. Нині зросло значення ефіроолійних і лікарських рослин як джерело БАР, у тому числі стимулюючої та адаптогенної дії.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/2150
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Осокіна, Костецька.docТаблицы с экспериментальными данными66,5 kBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.