Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/2070
Название: Фінансова стійкість конкурентних позицій сільського господарства
Авторы: Транченко, Олександр Михайлович
Ключевые слова: прогнозування
банкрутство
конкурентоспроможність
сільське господарство
Дата публикации: 2015
Издатель: Вінниця: Донецький національний університет
Библиографическое описание: Транченко О.М. Фінансова стійкість конкурентних позицій сільського господарства / О.М. Транченко/Науковий журнал «Вісник Донецького національного університету» Серія В. Економіка і право. – 2015. – № 1. – С. 364–367.
Краткий обзор (реферат): У статті розглядаються теоретико-методичні та практичні засади щодо фінансової стійкості конкурентних позицій сільського господарства. Запропоновано модель яка попереджає настання процедури банкрутства сільськогосподарського товаровиробника для забезпечення конкурентних позицій сільського господарства. Доведено, що відмінною особливістю створеної моделі є її розробка в українських умовах з урахуванням галузевої приналежності і рівня спеціалізації сільськогосподарських підприємств. Обґрунтовано, що отримана модель здатна з точністю до 89,3% інформувати про настання процедури банкрутства сільськогосподарського товаровиробника протягом найближчого року і з точністю до 92,7% протягом дворічного періоду. При цьому представлена модель характеризується високою загальною точністю прогнозу, складовою 91,1% при прогнозі стану підприємства на найближчий рік, і 76,8% – протягом двох найближчих років. Тестування функції на різних вибірках підприємств дозволить говорити про ступінь достовірності здійснення прогнозу не тільки для сільського господарства Черкаської області, а й у цілому по Україні.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/2070
ISSN: 1817-2261
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
статття_Транченко_Олександр.pdfОсновна стаття389,61 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.