Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/2054
Название: Сільський туризм як вид альтернативної зайнятості населення
Авторы: Нагернюк, Діана Валентинівна
Ключевые слова: сільський туризм
зайнятість населення
агротуризм
Дата публикации: мар-2015
Издатель: Видавничо-поліграфічний центр «Візаві»
Библиографическое описание: Нагернюк Д.В. Сільський туризм як вид альтернативної зайнятості населення / Д.В. Нагернюк // Матеріали ІІІ Всеукр. наук. прак. конф. [Перспективи розвитку туристичної індустрії в Україні: регіональні аспекти], (Умань, 25 бер. 2015 р.) / М-во освіти і науки України, Уманський державний педагогічний університет імені П. Тичини – Умань: Видавничо-поліграфічний центр «Візаві», 2015. – С. 100 – 102.
Краткий обзор (реферат): В умовах загального скорочення зайнятості в аграрному секторі доцільною є переорієнтація, диверсифікація видів діяльності тут як за рахунок виробництва певних товарів, так і продукування суспільних благ і послуг. Альтернативні форми зайнятості надають додаткові можливості для повнішого та результативнішого використання трудових ресурсів домогосподарств, підвищення їх доходів. Йдеться про несільськогосподарську зайнятість.
Описание: Як свідчить світова практика одним з досить поширених видів несільськогосподарської зайнятості став сільський туризм, який містить цілий комплекс послуг – від здавання житла в оренду, надання повного чи часткового пансіону до розважальних послуг (катання на конях, баня, мисливство, демонстрування етнічних традицій тощо).
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/2054
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Нагернюк Д.В. _сільський туризм і зайнятість.pdf3,44 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.