Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/2042
Название: Регіональний механізм регулювання інноваційної діяльності
Авторы: Гоменюк, Марина Олександрівна
Ключевые слова: інноваційна діяльність, регіон, механізм регулювання інноваційної діяльності
Дата публикации: 2011
Издатель: Формування ринкових відносин в Україні
Библиографическое описание: Гоменюк М. Регіональний механізм регулювання інноваційної діяльності / М. Гоменюк // Формування ринкових відносин в Україні. – №1 (116). – 2011. – С. 188 – 192.
Краткий обзор (реферат): У статті вказано на важливість питання визначення суті механізму регулювання інноваційною діяльністю в регіоні, проаналізовані підходи вітчизняних та зарубіжних науковців до її визначення та наведене власне, уточнене трактування.
Описание: Автор звертає увагу на те, що формування механізму регулювання інноваційної діяльності в регіоні відбувається під впливом двох основних факторів: створення умов для переходу на інноваційний шлях розвитку та появи мотивацій у суб’єктів господарювання для активізації інноваційних процесів. Крім того, автор переконує, що враховуючи незрілість в Україні ринкового середовища, не можна нехтувати адміністративними методами регулювання.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/2042
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Регіональний механізм.pdfОсновна стаття395,76 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.