Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/1932
Название: Вплив розміщення насіння в посівному ложі на формування високопродуктивних посівів
Другие названия: THE IMPACT OF SEED POSITION ON SEEDBED ON HIGHLY PRODUCTIVE CROPS
Авторы: Терещенко, Юрій Федорович
Дідур, Володимир Володимирович
Вихватнюк, Роман Вікторович
Ключевые слова: розміщення насіння; посівне ложе; рівні, рівномірні і повні сходи; високопродуктивні посіви
Дата публикации: 2013
Библиографическое описание: Терещенко Ю.Ф. Вплив розміщення насіння в посівному ложі на формування високопродуктивних посівів / Ю.Ф.Терещенко, В.В. Дідур, Р.В. Вихватнюк // Вісник Українського відділення Міжнародної академії аграрної освіти - Вип. 1 – Запоріжжя: НВК Інтер-М, 2013. - С. 190-184.
Краткий обзор (реферат): Робота присвячена вирішенню проблеми отримання дружних, рівних, рівномірних і повних сходів та формуванню високопродуктивних посівів зернових та інших культур шляхом відповідного розміщення насіння на посівному ложі. В результаті досліджень автори встановили, що оптимальним є розміщення насіння на посівному ложі зародковим корінцем вниз і зародковим стебельцем вгору як за ручного садіння насіння гарбузів, садивного матеріалу коренеплідних, бульбових і цибулинних рослин, розсади, сіянців, саджанців, відводків, живців тощо. Таке оптимально зорієнтоване розміщення на посівному ложі насіння зернових культур і буряків потребує ще й розміщення його зародком у міжряддя і має значні переваги. Але оскільки технічне вирішення його на даний час є дуже проблематичним, то для впровадження у виробництво автори статті пропонують варіанти горизонтального розміщення насіння на посівному ложі, які можна забезпечити за творчого використання відповідних вузлів посівної і ґрунтообробної техніки.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/1932
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
vuvmaao_2013_1_27.pdf255,92 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.